CR2032 autosleutelbatterij — 2011 Dodge Avenger

2011 Dodge Avenger sleutelbatterij

CR2032-vervangingsbatterij voor de sleutel van uw 2011 Dodge Avenger. Compatibel met 2011 Dodge Avenger.

Voertuig

2011 Dodge Avenger

Batterijmaat

CR2032

Spanning

3V

Vanaf

$9,99 USD

Vervangende batterij kopen

Opent de volledige productpagina met afrekenopties voor uw voertuig.

2011 Dodge Avenger sleutelbatterij FAQ

Welke batterij gebruikt de sleutel van een 2011 Dodge Avenger?

De meeste 2011 Dodge Avenger-sleutels gebruiken een CR2032 3V lithium-knoopcel. Compatibel met 2011 Dodge Avenger.

Hoe vervang ik de batterij in de sleutel van mijn 2011 Dodge Avenger?

Open de sleutel langs de naad met een kleine platte schroevendraaier of munt, verwijder de oude CR2032-batterij (let op de poolrichting), plaats de nieuwe hetzelfde en klik dicht. Zie onze stapsgewijze gids voor foto’s en veiligheid. Bekijk onze volledige vervangingsgids

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.