CR2032 autosleutelbatterij — 2016 Tesla Model S

2016 Tesla Model S sleutelbatterij

CR2032-vervangingsbatterij voor de sleutel van uw 2016 Tesla Model S. Compatibel met 2016 Tesla Model S.

Voertuig

2016 Tesla Model S

Batterijmaat

CR2032

Spanning

3V

Vanaf

$9,99 USD

Vervangende batterij kopen

Opent de volledige productpagina met afrekenopties voor uw voertuig.

2016 Tesla Model S sleutelbatterij FAQ

Welke batterij gebruikt de sleutel van een 2016 Tesla Model S?

De meeste 2016 Tesla Model S-sleutels gebruiken een CR2032 3V lithium-knoopcel. Compatibel met 2016 Tesla Model S.

Hoe vervang ik de batterij in de sleutel van mijn 2016 Tesla Model S?

Open de sleutel langs de naad met een kleine platte schroevendraaier of munt, verwijder de oude CR2032-batterij (let op de poolrichting), plaats de nieuwe hetzelfde en klik dicht. Zie onze stapsgewijze gids voor foto’s en veiligheid. Bekijk onze volledige vervangingsgids

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.