CR2032 autosleutelbatterij — 2006 Toyota Corolla

2006 Toyota Corolla sleutelbatterij

CR2032-vervangingsbatterij voor de sleutel van uw 2006 Toyota Corolla. Compatibel met 2006 Toyota Corolla.

Voertuig

2006 Toyota Corolla

Batterijmaat

CR2032

Spanning

3V

Vanaf

$9,99 USD

Vervangende batterij kopen

Opent de volledige productpagina met afrekenopties voor uw voertuig.

2006 Toyota Corolla sleutelbatterij FAQ

Welke batterij gebruikt de sleutel van een 2006 Toyota Corolla?

De meeste 2006 Toyota Corolla-sleutels gebruiken een CR2032 3V lithium-knoopcel. Compatibel met 2006 Toyota Corolla.

Hoe vervang ik de batterij in de sleutel van mijn 2006 Toyota Corolla?

Open de sleutel langs de naad met een kleine platte schroevendraaier of munt, verwijder de oude CR2032-batterij (let op de poolrichting), plaats de nieuwe hetzelfde en klik dicht. Zie onze stapsgewijze gids voor foto’s en veiligheid. Bekijk onze volledige vervangingsgids

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.