CR2450 autosleutelbatterij — 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid

2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid sleutelbatterij

CR2450-vervangingsbatterij voor de sleutel van uw 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid. Compatibel met 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid.

Voertuig

2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid

Batterijmaat

CR2450

Spanning

3V

Vanaf

$11,99 USD

Vervangende batterij kopen

Opent de volledige productpagina met afrekenopties voor uw voertuig.

2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid sleutelbatterij FAQ

Welke batterij gebruikt de sleutel van een 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid?

De meeste 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid-sleutels gebruiken een CR2450 3V lithium-knoopcel. Compatibel met 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid.

Hoe vervang ik de batterij in de sleutel van mijn 2025 Toyota RAV4 Plug-in Hybrid?

Open de sleutel langs de naad met een kleine platte schroevendraaier of munt, verwijder de oude CR2450-batterij (let op de poolrichting), plaats de nieuwe hetzelfde en klik dicht. Zie onze stapsgewijze gids voor foto’s en veiligheid. Bekijk onze volledige vervangingsgids

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.