
2022 GMC Hummer EV Bateria pilota
CR2032 wymienna bateria do pilota 2022 GMC Hummer EV. Pasuje do 2022 GMC Hummer EV.
Pojazd
2022 GMC Hummer EV
Rozmiar baterii
CR2032
Napięcie
3V
Od
$9,99 USD
Otwiera pełną stronę produktu z opcjami zakupu dla Twojego auta.
2022 GMC Hummer EV Często zadawane pytania dotyczące baterii pilota
Jakiej baterii używa pilot 2022 GMC Hummer EV?
Większość pilotów 2022 GMC Hummer EV korzysta z litowego ogniwa pastylkowego CR2032 3 V. Pasuje do 2022 GMC Hummer EV.
Jak wymienić baterię w pilocie 2022 GMC Hummer EV?
Otwórz pilota wzdłuż szczeliny małym płaskim śrubokrętem lub monetą, wyjmij starą baterię CR2032 (zapamiętaj, która strona była u góry), włóż nowe ogniwo tak samo i zatrzaśnij obudowę. Zdjęcia i wskazówki bezpieczeństwa znajdziesz w naszym poradniku krok po kroku. Zobacz nasz pełny przewodnik wymiany