CR1616 bateria kluczyka samochodowego — 2009 Honda Pilot

2009 Honda Pilot Bateria pilota

CR1616 wymienna bateria do pilota 2009 Honda Pilot. Pasuje do 2009 Honda Pilot.

Pojazd

2009 Honda Pilot

Rozmiar baterii

CR1616

Napięcie

3V

Od

$8,99 USD

Kup baterię na wymianę

Otwiera pełną stronę produktu z opcjami zakupu dla Twojego auta.

2009 Honda Pilot Często zadawane pytania dotyczące baterii pilota

Jakiej baterii używa pilot 2009 Honda Pilot?

Większość pilotów 2009 Honda Pilot korzysta z litowego ogniwa pastylkowego CR1616 3 V. Pasuje do 2009 Honda Pilot.

Jak wymienić baterię w pilocie 2009 Honda Pilot?

Otwórz pilota wzdłuż szczeliny małym płaskim śrubokrętem lub monetą, wyjmij starą baterię CR1616 (zapamiętaj, która strona była u góry), włóż nowe ogniwo tak samo i zatrzaśnij obudowę. Zdjęcia i wskazówki bezpieczeństwa znajdziesz w naszym poradniku krok po kroku. Zobacz nasz pełny przewodnik wymiany

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.