
2016 Hyundai Sonata Bateria pilota
CR2032 wymienna bateria do pilota 2016 Hyundai Sonata. Pasuje do 2016 Hyundai Sonata.
Pojazd
2016 Hyundai Sonata
Rozmiar baterii
CR2032
Napięcie
3V
Od
$9,99 USD
Otwiera pełną stronę produktu z opcjami zakupu dla Twojego auta.
2016 Hyundai Sonata Często zadawane pytania dotyczące baterii pilota
Jakiej baterii używa pilot 2016 Hyundai Sonata?
Większość pilotów 2016 Hyundai Sonata korzysta z litowego ogniwa pastylkowego CR2032 3 V. Pasuje do 2016 Hyundai Sonata.
Jak wymienić baterię w pilocie 2016 Hyundai Sonata?
Otwórz pilota wzdłuż szczeliny małym płaskim śrubokrętem lub monetą, wyjmij starą baterię CR2032 (zapamiętaj, która strona była u góry), włóż nowe ogniwo tak samo i zatrzaśnij obudowę. Zdjęcia i wskazówki bezpieczeństwa znajdziesz w naszym poradniku krok po kroku. Zobacz nasz pełny przewodnik wymiany