
2018 Toyota 4Runner Bateria pilota
CR2016 wymienna bateria do pilota 2018 Toyota 4Runner. Without Smart Key
Uwagi o dopasowaniu
Without Smart Key
Pojazd
2018 Toyota 4Runner
Rozmiar baterii
CR2016
Napięcie
3V
Od
$9,99 USD
Otwiera pełną stronę produktu z opcjami zakupu dla Twojego auta.
2018 Toyota 4Runner Często zadawane pytania dotyczące baterii pilota
Jakiej baterii używa pilot 2018 Toyota 4Runner?
Większość pilotów 2018 Toyota 4Runner korzysta z litowego ogniwa pastylkowego CR2016 3 V. Without Smart Key
Jak wymienić baterię w pilocie 2018 Toyota 4Runner?
Otwórz pilota wzdłuż szczeliny małym płaskim śrubokrętem lub monetą, wyjmij starą baterię CR2016 (zapamiętaj, która strona była u góry), włóż nowe ogniwo tak samo i zatrzaśnij obudowę. Zdjęcia i wskazówki bezpieczeństwa znajdziesz w naszym poradniku krok po kroku. Zobacz nasz pełny przewodnik wymiany