Батарейка для автоключа CR2450 — 2014 BMW 328iX

2014 BMW 328iX Акумулятор брелока

CR2450 замінний акумулятор для вашого брелока 2014 BMW 328iX. Сумісний з 2014 BMW 328iX.

транспортний засіб

2014 BMW 328iX

Розмір батареї

CR2450

Напруга

3V

Від

$11,99 USD

Купуйте змінний акумулятор

Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.

2014 BMW 328iX батарея брелока FAQ

Який акумулятор використовує брелок 2014 BMW 328iX?

У більшості брелоків 2014 BMW 328iX використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2450 3 В. Сумісний з 2014 BMW 328iX.

Як замінити батарейку в моєму брелоку 2014 BMW 328iX?

Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2450 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.