
2008 Dodge Durango Акумулятор брелока
CR2032 замінний акумулятор для вашого брелока 2008 Dodge Durango. Сумісний з 2008 Dodge Durango.
2008 Dodge Durango
CR2032
3V
$9,99 USD
Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.
2008 Dodge Durango батарея брелока FAQ
Який акумулятор використовує брелок 2008 Dodge Durango?
У більшості брелоків 2008 Dodge Durango використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2032 3 В. Сумісний з 2008 Dodge Durango.
Як замінити батарейку в моєму брелоку 2008 Dodge Durango?
Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2032 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни