
1998 Ford Mustang Акумулятор брелока
CR2025 замінний акумулятор для вашого брелока 1998 Ford Mustang. Сумісний з 1998 Ford Mustang.
1998 Ford Mustang
CR2025
3V
$9,99 USD
Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.
1998 Ford Mustang батарея брелока FAQ
Який акумулятор використовує брелок 1998 Ford Mustang?
У більшості брелоків 1998 Ford Mustang використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2025 3 В. Сумісний з 1998 Ford Mustang.
Як замінити батарейку в моєму брелоку 1998 Ford Mustang?
Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2025 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни