
2012 Hyundai Elantra Акумулятор брелока
CR2032 замінний акумулятор для вашого брелока 2012 Hyundai Elantra. Сумісний з 2012 Hyundai Elantra.
2012 Hyundai Elantra
CR2032
3V
$9,99 USD
Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.
2012 Hyundai Elantra батарея брелока FAQ
Який акумулятор використовує брелок 2012 Hyundai Elantra?
У більшості брелоків 2012 Hyundai Elantra використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2032 3 В. Сумісний з 2012 Hyundai Elantra.
Як замінити батарейку в моєму брелоку 2012 Hyundai Elantra?
Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2032 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни