
2016 Kia Sportage Акумулятор брелока
CR2032 замінний акумулятор для вашого брелока 2016 Kia Sportage. Сумісний з 2016 Kia Sportage.
2016 Kia Sportage
CR2032
3V
$9,99 USD
Pack of 2 · Free U.S. shipping · Ships within 1 business day · Secure checkout · One-year product support
Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.
2016 Kia Sportage батарея брелока FAQ
Який акумулятор використовує брелок 2016 Kia Sportage?
У більшості брелоків 2016 Kia Sportage використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2032 3 В. Сумісний з 2016 Kia Sportage.
Як замінити батарейку в моєму брелоку 2016 Kia Sportage?
Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2032 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни