Батарейка для автоключа CR1616 — 2001 Lexus RX

2001 Lexus RX Акумулятор брелока

CR1616 замінний акумулятор для вашого брелока 2001 Lexus RX. Сумісний з 2001 Lexus RX.

транспортний засіб

2001 Lexus RX

Розмір батареї

CR1616

Напруга

3V

Від

$8,99 USD

Купуйте змінний акумулятор

Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.

2001 Lexus RX батарея брелока FAQ

Який акумулятор використовує брелок 2001 Lexus RX?

У більшості брелоків 2001 Lexus RX використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR1616 3 В. Сумісний з 2001 Lexus RX.

Як замінити батарейку в моєму брелоку 2001 Lexus RX?

Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR1616 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.