Батарейка для автоключа CR2025 — 2021 Nissan Leaf

2021 Nissan Leaf Акумулятор брелока

CR2025 замінний акумулятор для вашого брелока 2021 Nissan Leaf. Сумісний з 2021 Nissan Leaf.

транспортний засіб

2021 Nissan Leaf

Розмір батареї

CR2025

Напруга

3V

Від

$9,99 USD

Купуйте змінний акумулятор

Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.

2021 Nissan Leaf батарея брелока FAQ

Який акумулятор використовує брелок 2021 Nissan Leaf?

У більшості брелоків 2021 Nissan Leaf використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2025 3 В. Сумісний з 2021 Nissan Leaf.

Як замінити батарейку в моєму брелоку 2021 Nissan Leaf?

Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2025 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни

An error has occurred.Reload ๐Ÿ—™

Attempting to reconnect to the server...

Could not reconnect to the server.

You've been disconnected due to inactivity. Please refresh.