
2011 Subaru Impreza Акумулятор брелока
CR2025 замінний акумулятор для вашого брелока 2011 Subaru Impreza. Сумісний з 2011 Subaru Impreza.
2011 Subaru Impreza
CR2025
3V
$9,99 USD
Відкриває повну сторінку продукту з варіантами оплати для вашого автомобіля.
2011 Subaru Impreza батарея брелока FAQ
Який акумулятор використовує брелок 2011 Subaru Impreza?
У більшості брелоків 2011 Subaru Impreza використовується літієва батарейка типу «таблетка» CR2025 3 В. Сумісний з 2011 Subaru Impreza.
Як замінити батарейку в моєму брелоку 2011 Subaru Impreza?
Відкрийте брелок уздовж шва за допомогою маленької плоскої викрутки або монети, вийміть стару батарею CR2025 (зверніть увагу, якою стороною догори), вставте новий елемент таким же чином і закрийте брелок. Перегляньте наш покроковий посібник, щоб отримати фотографії та поради щодо безпеки. Перегляньте наш повний посібник із заміни